Hotelový servis

Už mnoho let důvěřují četní ředitelé/ředitelky hotelů odbornému know-how firmy Blitz Blank. Tato důvěra samozřejmě není brána lehkovážně. Každý den se do této výzvy pouštíme nanovo. Nabídka služeb zahrnuje:

Pokojový servis
Mnohaleté zkušenosti v hoteliérství, profesionální vyřízení zakázky a kompetence ve věci úklidu dávají jistotu, že s Blitz Blank máte kompetentního partnera.

Snídaňový servis
Blitz Blank zabezpečí profesionální realizaci přípravy snídaní ve formě bufetových stolů, přípravu nápojů a jídel, jakož i kompletního stolového servisu.

Společné prostory
Nabídka služeb zahrnuje úklid těchto prostorů: recepce a uvítacích prostor, chodeb, výtahů, podlah, veřejných toalet, kuchyní, zahrad.

Wellness prostory
Bazén, sauna, pára, fitness a relaxační místnosti poskytují vašim hostům uvolnění a příjemný pocit. Teplo a vlhkost však vytvářejí ráj pro bakterie. Právě proto je hygiena v těchto prostorech na prvním místě. Vyžaduje se tu odborná kompetence a správné použití dezinfekčních čisticích prostředků, šetrných k životnímu prostředí.

Pravidelné stěry za účelem zjištění počtu choroboplodných zárodků zabezpečují nejlepší možnou kontrolu. Vybrané a vyzkoušené čisticí metody poskytují optimální čistotu a hygienu.