PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Blitz Blank je s přibližně 900 zaměstnanci jedním z předních poskytovatelů všech druhů čisticích a úklidových služeb. Společnost byla založena již v roce 1935. Odborné vědomosti, které byly mezitím získávány a vylepšovány již přes tři generace, jsou zárukou stabilní a konzistentní kvality.

Zaměstnanci společnosti Blitz Blank se starají o čistotu v kancelářích, nákupních centrech, hotelech, průmyslových závodech a metru. Blitz Blank navíc nabízí profesionální čištění fasád, oken, žaluzií, záclon, koberců a podlah. Jednou ze specialit je řešení složitých úloh v citlivých oblastech, jako jsou například CNC stroje, ventilační systémy nebo zařízení elektronického zpracovaní dat.

Blitz Blank nabízí odborné a čisté řešení pro téměř každý objekt – od domovnických služeb, kompletní péče o technické zařízení v budovách, až po odklízení sněhu a ostrahu objektů. Nejmodernější vybavení, vyškolení zaměstnanci a vytříbená logistika práce se starají o rychlé, profesionální a efektivní čištění. To šetří čas i peníze.

Ve spolupráci s výrobci čisticích zařízení a prostředků, jsou čisticí metody nepřetržitě vylepšovány a přizpůsobovány požadavkům zákazníků. Díky mobilním zařízením a strojům použitelným v celé Evropě, plní společnost přání a představy svých zákazníků nejlepším možným způsobem a vypracovává společně s klientem rozsáhlý a absolutně flexibilní program poskytování služeb.